Serwis laptopów SL Computer

Jeżeli twój komputer lub laptop uległ awarii, oddaj go do serwisu SL Computer w Olsztynie https://slserwis.pl/oferta/naprawa-laptopow/. Jest to w pełni wyposażony serwis komputerów z wieloletnim doświadczeniem, który oferuje profesjonalną pomoc w naprawie uszkodzeń urządzeń elektrycznych i podejmuje się nawet najtrudniejszych rodzajów defektów oraz gwarantuje oryginalne części zamienne od dystrybutorów.

Dane firmy Serwis laptopów SL Computer

Firma: Serwis laptopów SL Computer

Adres: Marii Curie-Skłodowskiej 18/20

Strona www: https://slserwis.pl/

NIP: 7391126601

Kategorie: Firmy wg. branż > Serwis komputerowy

Więcej informacji o Serwis laptopów SL Computer

Serwis komputerowy zapewnia najwyższą jakość usług i wyszkolonych pracowników, którzy sprostają wyzwaniu naprawy laptopów i komputerów każdego z klientów lub pomogą w doborze elementów i dodatków. Deklarujemy szybką naprawę komputerów, nawet w ciągu 24 od dostarczenia urządzenia. Zapewniamy także naprawę laptopów i komputerów po zalaniu, usunięcie poważnych i prostych usterek, wymianę klawiatury oraz montaż spersonalizowanego komputera stacjonarnego.

SL Computer prowadzi również serwis tabletów. Kompleksowa naprawa tabletów jest możliwa dzięki wykwalifikowanej kadrze ekspertów z dziedziny elektroniki i techniki. Nasi pracownicy udzielą Ci profesjonalnej pomocy i pozwolą na dalsze korzystanie ze sprzętu. Uszkodzone urządzenie możesz dostarczyć do serwisu komputerowego w Olsztynie lub wysłać do naprawy z dowolnego miejsca w Polsce.

Dojazd

Wyślij wiadomość do Serwis laptopów SL Computer

Wasze opinie na temat Serwis laptopów SL Computer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *