Przystawka z kultury

Go Culture

Przystawka z kultury. Spotkania ekspertów.

Przystawka z kultury. Spotkania ekspertów.

Go Culture inicjuje cykl debat „Przystawka z kultury. Spotkania ekspertów”
Pierwsze spotkanie poświęcamy tematowi „Festiwale przyszłości”

Szefowie najważniejszych polskich festiwali i instytucji kultury, znawcy mediów, komunikacji i reklamy, spotkają się w Warszawie w czwartek, 17 stycznia, by rozmawiać o nowoczesnych wydarzeniach artystycznych i dyskutować o tym, jak zmiany na rynku mediów i nowe zachowania odbiorców rewolucjonizują imprezy na całym świecie.

Pomysłodawcą spotkania jest Go Culture – twórca projektu „Przystawka z kultury”, odpowiedzialna za komunikację projektów kulturalnych, a także współtwórca wydarzeń festiwalowych.

Uczestnikami wieczoru „Festiwale przyszłości” będą dyrektorzy kilkunastu wydarzeń o międzynarodowej renomie, gromadzących tysiące uczestników i reprezentujących różne dziedziny: muzykę, teatr, design, film, fotografię. Spotkają się twórcy i szefowie: Łódź Design, Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi, Festiwalu Szekspirowskiego w Gdańsku, Warszawskiego Festiwalu Skrzyżowanie Kultur, Nowych Horyzontów we Wrocławiu, Warszawskiej Jesieni, Brave Festival we Wrocławiu czy Ethno Port w Poznaniu. Uczestnikami debaty będą też reprezentanci instytucji kultury, znawcy komunikacji, mediów i reklamy, a także dziennikarze.

Wieczór „Festiwale przyszłości” to pierwsza nowego cyklu debat „Przystawka z kultury. Spotkania ekspertów”. Rusza forum wymiany poglądów specjalistów zajmujących się kulturą, w tym: twórców, promotorów, artystów, menedżerów, organizatorów, a także przedstawicieli mediów, biznesu, reklamy i marketingu, zaangażowanych we wspieranie kultury. Spotkania poświęcone będą istotnym zjawiskom, procesom i kierunkom kształtującym współczesną kulturę i jej przyszłość.

Pomysłodawcą spotkania jest Go Culture – inicjator i organizator wydarzeń festiwalowych oraz projektu „Przystawka z kultury”.  Od 2011 r. Go Culture prowadzi autorski program edukacji kulturalnej „Przystawka z kultury”, cykl spotkań entuzjastów kultury z ekspertami. „Przystawka z kultury. Spotkania ekspertów” to kolejny etap rozwoju programu, wynikający z chęci prowadzenia stałej, swobodnej wymiany opinii i inspiracji profesjonalistów kultury. W 2013 r. Go Culture będzie współtworzyć pierwszy warszawski festiwal literacko-artystyczny. Go Culture to agencja zaangażowana we wspieranie i komunikację wydarzeń artystycznych, instytucji i marek oraz realizująca wspólne projekty sektora kultury i biznesu.