Przystawka z kultury

Go Culture

Partnerzy

Partnerzy

Naszym nowym partnerem jest studio fotograficzne Cukry. Właśnie tu odbędzie się “Przystawka” ze stylistami z Milek Design.

www.cukry.com.pl

 

Do grona naszych partnerów dołączyła firma – VININOVA – dystrybutor win z całego świata. To właśnie z ich oferty będziemy degustować wina podczas kolejnych “Przystawek z kultury”.

www.vininova.pl

“Przystawka z kultury” ma nowego partnera!

Produkcja Artystyczna to niesamowita przestrzeń w centrum Warszawy, zlokalizowana w dawnej fabryce serów SERWAR przy Hożej. Produkcja Artystyczna to głównie studio fotograficzne, ale także miejsce wszelkich inicjatyw twórczych. Magiczne miejsce ukryte w sercu miasta.

http://www.produkcjaartystyczna.pl/

 

 

Do grona naszych partnerów dołączyła Sztukarnia – miejsce tworzone dla miłośników sztuki we wszystkich jej przejawach, a także wszystkich pragnących ciekawie spędzić czas, poznając siłę twórczego działania jako sposób na wyzwolenie swojej kreatywności, pozytywnej energii, nabranie motywacji do działania. W ciepłej, artystycznej atmosferze Sztukarni każdy może odnaleźć sposób na wyrażenie siebie, a przy tym chwilę odpoczynku i wytchnienia od codziennych spraw i tempa życia.

www.sztukarnia.pl

 

 

 

Za kulinarne atrakcje serwowane podczas spotkań klubu “Przystawka z kultury” przez pierwsze 4 spotkania odpowiadała restauracja  “Punta Prima”, oaza slow food na warszawskim Służewcu. Restauracja mieści się przy ul. Obrzeżnej 1b w Warszawie. www.puntaprima.com.pl.

Spotkania Kulturalnego Klubu Kolacyjnego dotychczas odbywały się w Studiu Fotograficznym Verre, przy ul. Narbutta 41/43 nr 44., www.verre.pl