Detailing Crew

Możemy dać Ci gwarancję, że decydując się na auto detailing w warsztacie Detailing Crew Twoje auto odzyska dawny blask, a spoglądając na swój lakier po “zabiegu” będziesz bardzo pozytywnie zdziwiony i już nie będziesz zadawał sobie pytania gdzie mogę nałożyć powłokę ceramiczną w warszawie. Od ponad 10 lat działamy w branży nieustannie szkoląc się i poszerzając horyzonty. Ulepszamy nasz warsztat, a techniki których używamy sprawiają, że powłoki ochronne z którymi wyjedziesz z Detailing Crew zapewnią długotrwałą ochronę lakieru na Twojej karoserii. Nie czekaj i sprawdź teraz naszą szczegółową ofertę! Wszelkie niezbędne informacje dostępne są na naszej stronie internetowej. Do zobaczenia w warsztacie!

Dane firmy Detailing Crew

Firma: Detailing Crew

Adres: Szeligowska 26B, 01-320 Warszawa

Strona www: https://detailing-crew.pl/

NIP: 5272685575

Kategorie: Motoryzacja > Myjnia samochodowa, Motoryzacja > Auto detailing, Usługi > Kosmetyka aut

Więcej informacji o Detailing Crew

Jesteś fanem motoryzacji? Zależy Ci na tym, aby Twój samochód cały czas wyglądał tak, jak gdyby dopiero co wyjechał z salonu? Wydaje nam się, że potrafimy Ci pomóc! Doświadczenie w branży zabezpieczeń lakieru powłokami ochronnymi budujemy już od ponad 10 lat. Praca z różnymi markami samochodów sprawiła, że znamy wszystkie tajniki związane z naprawą, odnową i ochroną różnych kolorów i rodzajów lakierów samochodowych. O auto detailingu wiemy naprawdę sporo więc jeżeli interesuje Cie jak wygląda nasza praca krok po kroku, etap po etapie to nie ma sprawy – zapraszamy do kontaktu. Zobaczysz jak to wszystko się odbywa, a także zapoznamy Cię z naszą szczegółową ofertą. Jesteśmy pewni, że po tym jak oddamy Ci samochód po naszych działaniach będziesz bardzo zadowolony!

Dojazd

Wyślij wiadomość do Detailing Crew

Wasze opinie na temat Detailing Crew

2 thoughts on “Detailing Crew

  1. Mam prawo jazdy od niedawna i samochód jeszcze wymaga dużego nakładu pracy żeby wyglądal tak jak chciałbym. Co prawda nie korzystalem jeszcze nigdy z takich uslug ale wydaje sie, ze Detailing Crew to miejsce gdzie warto się zgłosić. Do zobaczenia!

  2. Naprawdę firma godna polecenia, auto dopieściła do ostatniego szczegółu. Od dziś wiem komu powierzę samochód następnym razem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *